08 грудня 2018 року курсанти прийняли участь у змаганнях «Ярмарка знань та вмінь» військово-спортивномго заходу «Ми — сини твої, Україно!»

08 грудня 2018 року курсанти Авіаційного Загону «Аеро-Спарта» Малой Повітряної Академії прийняли участь у змаганнях «Ярмарка знань та вмінь» військово-спортивномго заходу «Ми — сини твої, Україно!» приурочених до Дня Збройних Сил України, на базі спортивного комплексу НПУ ім. М. Драгоманова.

Цілями та завданням змагань були формування почуття патріотизму у підростаючого покоління;

  • пропаганда і популяризація серед молоді здорового способу життя;
  • розвиток та впровадження Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), розширення її мережі, долучення до Гри дітей середнього віку згідно постанови Кабінету Міністрів України №845 від 17 жовтня 2018 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання»;
  • залучення учнівської молоді до систематичних занять у позашкільних військово-спортивних стрілецьких гуртках та секціях;
  • удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді м. Києва

«Аеро – Спартанцями» було пройдено 16 етапів і виборено цінні призи, якими вони зможуть користуватися у туристичному побуті під час походів.
Ще один етап на шляху гартування Аеро-Спартанця пройдено, вихованці закріпили на практиці навички отримані під час занять з топографії, історії, майстерності в’язання вузлів, першої до медичної підготовки та військово-прикладних напрямків.

Добавить комментарий